BİBERİYE ÖRGÜ YELEK MODELİN YAPILIŞ ANLATIMI ORGUTARİFLERİorgutarifleri

Sevgili örgü sevenler yine çok güzel ve yeni bir örgü modelin yapılışın dan bahsetmek istedim biberiye örgü bayan yelek model yapılışını sizlere video olarak anlatımını yaptım ve sizlere paylaştım.

Çok güzel ve çok kolay bir model yeni öğrenenler dahi çok rahat yapacaklarını düşünüyorum çünkü örnekte artırma eksiltme yapılmadan sadece ilmek uzatarak örüldüğü için yeni öğrenenlere ideal olacaktır.

Biberiye bayan yelek modelleri
Biberiye bayan yelek modelleri

Modeli ben biberiye bitkisinden etkilenerek çalıştım ve adını verdim benim çok hoşuma gitti değişik kabarık bir model yelek olarak güzel olur diye düşünüp sundum.

Biberiye yelek çalışması
Biberiye yelek çalışması

Bu modelle ne yapabiliriz sorunuza gelince evet arkadaşlar yelek olarak harika olacak demiştim ve yine hırka olarak düşüne bilirsiniz bebek veya çocuk modelleri olarak da harika olacak ne mı yaparız boyunluk olarak ve şapka bere çalışarak hırka kombin ile değişik bir model olacak denemelisiniz derim.

Sayfama ve kanalım olan orgutarifleri ne her zaman en yeni ve en güzel modellerden sizleri haberdar ettiğimi düşünerek siz örgü sevenlerden de yorumlarınızı beklerim yine bu güzel çalışmalardan haberdar olmak için kanalıma abone olarak ve zil butonu aktif hale getirerek paylaşımlardan ilk sizler haberdar olacaksınız.

Biberiye yelek örneği
Biberiye yelek örneği

Bu modeli en kolay çalışma tekniği hazırladım yine takıldığınız bir konu olursa sizler yorumlardan haberdar etmeniz yeterli olacak ve sizlere geriye dönüp bilgi verebilirim zaten yardımcı olmak için burada olduğumu unutmayın.

Umarım diğer modellerde olduğu gibi bu modeli de beğenip yapacak olursanız her zaman bahsettiğim gibi video anlatımını sonuna kadar izlemenizi tavsiye ederim çünkü görsellere bakıp çalışmak en doru olduğunu bilgilendirmek istedim.

Evet arkadaşlar bu güzel modeli yapmak isteyen örgü seven tüm arkadaşlara şimdiden kolay gelsin.

Yapılış anlatımını izleyerek devam edelim iyi seyirler.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.