ÖRGÜ BEBEK PATİK MODELLERİ TIKLA GÖRMerhaba sevgili orgu seven arkadaşlar bugün sizlere çocuk bebek patikler den bahsetmek istedim.

Siz örgü seven arkadaşlar kış aylarında biz çocuklarımıza en sıcak ve en güzel giysiler giydirmeyi severiz bende önce sıcak tutacak olan bu patikler den sizlere fikir olsun istedim.

Bu güzel modellerden biz annelerde kendimize isteriz bir sonraki sayfama anneler için paylaşmayı düşünüyorum .

Sizler çocuklarınıza örmek istedikçe ben değişik en güzel modelleri sizlere paylaşacağım ve sizlere yeni fikirler sunacağım sizler bu orgutarifleri.com sayfayı takip ettikçe en güzel modelleri bulacaksınız.

Anneler ve anne adayları çocuklarımızı sıcak tutacak olan bu patikler  umarım beğeneceksiniz.

Bu patikler den yürüme ayakkabı da yapabiliriz nasıl mi ?

Patiğin tabanına ayakkabı taban alalım ve üstüne ördüğümüz patiği dikersek oldu yürüme ayakkabısı yeter ki biz örgü sevenler yapmak isteyelim bir modeli bizler on çeşide sokarız yeter ki yapmak isteyelim .

sizlere kolay gelsin .

Arkadaşlar bir modelin videosunu paylaştım sizlere kolaylık olsun diye  fakat şunu söylemek isterim ki bütün model aynı şekilde örülüyor unutmayalım hen kendine hem çocuğuna patik ayakkabı olarak yapabilirsiniz.


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.