BAYAN FİLE BLUZ MODELİN YAPILIŞ ANLATIMLI VİDEO BAKALIM MIorgutarifleri

Sevgili örgü sevenler bugün sizlere çok güzel kızım için ördügüm ve kızımın tasarımı olan bayan bluz file modelini paylaştım.

Arkadaşlar değişik ve çok güzel çok kolay olan bir örnekle bir çalışması yaparak Sizlere fikir olsun istedim.

Örnek olarak çok kolay şiş ile çalışılan bir model bu modeli 3 sıra yaparak örnek bitiyor yapılış detaylarını ve yapmak istediğinizde videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ederim.

Bu modelle birçok örgü yapabiliriz yazlık yelek hırka bluz gibi Hatta bir boyunluk olarak da çalışabiliriz.

Ip konusuna gelince markayı bahsetmedim gibi diğer örgüler de bahsettiğim gibi tüm ip türlerine kullanabilirsiniz yazlık olduğu için yazdıkları ilgilendiren ve yazlıklara yakışan ipleri kullanmanızı tercih ederim.

modeli olarak sizlere sunduğum bu modeli mi Ben Renk 4 renk olarak çalıştım Sizlerde İster tek renk ister bütün olarak çalışabilir.

Başlama tekniği olarak size video anlatımında bahsettim görseli bakarak çalışa bilmeniz daha kolay olacaktır Eğer sonuna kadar izlerseniz yaka kesiminde küçük detayları sizlere bahsettim ve Sizler de çok güzel yuvarlak bir yaka elde edebilirsınız.

Ve yine aynı şekilde Bu modelde değişik kol yapabilirsiniz yakadan başlayarak örgü yapabilirsiniz yani Birçok yerde birçok değişik görsel olarak kullanabilirsiniz ve hatta bir bebek battaniyesi dahi yapılabilir.

Sevgili örgü sevenler evde kaldığımız müddetçe bu güzel modelleri ve değişik modelleri sizlere sunmaya devam edeceğim beni takip etmeye unutmayın.

Biliyorsunuz ki örgü bir terapidir ve Bizler bu günlerde evde kaldığımız müddetçe bize destek olması gereken bu örgülerimiz olsun Stres arttırmamız için çok güzel bir ilaç olduğunu düşünüyorum.

 

Evde kal Sağlıkla kal diyerek modelinin sonuna geldim ve yapmak isteyen tüm örgü seven arkadaşlarıma şimdiden kolay gelsin Eğer video izleyerek yapacak olan arkadaşlara da iyi seyirler dilerim.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.