BAHAR ÇİĞDEMLERİ ÖRGÜ TIĞ İŞİ YAPILIŞISevgili örgü sevenler bugün sizlere çok güzel ve çok kullanacağınız bir tığ işi örgü modelini sizlere sunayım istedim.

Değişik ve güzel bu modeli bir çok yerde kullanılabilir bir örnek olduğunu düşünerek sizlere değişik görsellerde kullanmanıza yardımcı olayım istedim ve çok kolay yapmanız için tam detaylı anlatımını videoyu paylaştım.

Arkadaşlar çok güzel ve tığ işi kolay olduğunu söylerken sizlerde yapılış anlatımını izleyerek rahatça yapacağınızı düşünüyorum.

Bahar çiğdemleri örgü örneği sizlerinde beğeneceğini düşünüyorum etol şal yapılabilir bir örnek çok güzel bir modelle de bu örneği kullanarak güzel bir model oluşturabilirsiniz .

Arkadaşlar bütün örnekler her biri bir birine benzer olduğunu unutmayın tığ işi sevenlere daha kolay yapacağını düşünürken şiş işi yapanlarda yapılış anlatımını izleyerek kolaylıkla yapabilirsiniz hem izleyince yapılış tekniği öğrenecek hemde modelin yapılışını daha kolay yapacaksınız.

Örnekte yapılışından çok kol ve yaka kesimini de anlatan videoyu izlerseniz sizde nasıl kol oyuntusunu yaparız demeden sizlerde yapmanızda kolay olacaktır şimdi bu güzel modeli yapacak olan sevgili örgü sevenlere şimdiden keyifli örgüler .

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.