AZ KALAN LİF İPLERİ NASIL DEĞERLENDİRMELİYİZ DÜŞÜNME İŞTE ANLATIM VİDEOSevgili örgü sevenler yine çok güzel bir lif modelin ipleri değerlendirerek yapılan bir görsel ile sayfamdayim .

Değişik ve çok kolay fakat gösterişli bir lif modelin yapılışını sizlere paylaşarak ipleri nasıl değerlendirebiliriz diye fikir edinmenize yardımcı olmak  için paylaştım hem artan ipler değerlendirmiş olursunuz hemde çok güzel kullanmanız için lif yapmış olursunuz .

Arkadaşlar sürekli örgü yapılıyor ise muhakkak ipler artar sizlerde bu lif gibi yaparak değerlenmiş olur diğer örgü modellerde de artan ipleri iki renkli çalışmalı örneklerde bir çok renkler ile yapabilirsiniz.

Bir birine uyumlu bu güzel kalplı lif çalışmasını umarım sizlerde beğenirsiniz.

Arkadaşlar değişik model düşünecek olursanız sayfamda her örnek mevcut sayfamı ziyaret ederek modellerden bilgi edinebilirsiniz.

Bu güzel fikri hazırlayıp sunan arzu hanıma buradan teşekkürlerimi sunarım.

Bu güzel fikri AZ KALAN İPLERİ DEĞERLENDİRMEK için hazırlanıp yapacak olan örgü seven arkadaşlara şimdiden kolay gelsin yapılışını izleyerek kolay yapacağınızı unutmayın iyi seyirler.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.