Amigurumi tavşan görseller ile yapılışlarıSevgili örgü seven arkadaşlar bu sayfama çocukların çok sevdiği oyuncak el örgü amıgurumi tavşanlardan devam etmek istedim ve sizlere fikir vermek için paylaştım.

Çok güzel tavşan modeller siz örgü sevenler çocukları mutlu etmeniz için bir kaç değişik tavşanlar bulup sizlere fikir olsun istedim.

Artık çocuklar malum kış dışarıya çıkamıyorlar ve evde değişik oyuncak isterler bende sizlerin de el emeği göz nurunuz olsun kendi çocuğunu sevinmesi için   bu çok şirin tavşanlar ve oyuncaklarını sizlerde yapmanız için anlatımlar    paylaştım.

Evet arkadaşlar bu tarz oyuncak yapıp satan arkadaşlar var sizlerde yapabilirsiniz.

El işi seven ve zamanı olanlar bu düşünceyi değerlendirmelerini tavsiye ederim.

Amigurumi çok değişik figürler de var diğer sayfamda eğer biz değişik modelde isteriz derseniz sayfamı ziyaret edebilirsiniz.

Arkadaşlar en güzel modelleri sizlere sunmaktan keyif alırım çünkü bende sizler gibi örgü seven ve yapan biriyim.

Sizlere bu çok şirin tavşanlar modeller ve yapılışı sizlere kolay yapmanızı ve sizde fikir edinmeniz için siz örgü sevenlere paylaşmak için buradayım.

Kışın kendi çocuğunu kendi elinle yaptığın bu oyuncakla mutlu olsun ve oynarken kirlense de yıkayıp çok rahat bir şekilde çocuklar oynayabilir .

Evet sevgili örgü sevenler yeni modeller için takıp etmeyi unutmayın modeller benden olsun yapması sizden olsun yorumlarınızı da beklerim şimdi yapmak isteyen arkadaşlara şimdiden kolay gelsin.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.