AKILLI İP İLE ÇOCUK ÖRGÜ MODELLERİ TÜRKÇE AÇIKLAMALISevgili örgü seven arkadaşlar bu sayfama akılı ip ile çocuk yelek ,kazak,hırka olarak bir kaç model paylaşmak istedim.

Yeni örgü öğrenenler için model yapmadan çok şık görünümlü bu akılı ip imdadımıza yetişir ve örgü öğrenmiş oluruz.

Bazen el işi yapmak ve model işlemekten yoruluruz ve bende sizlere çok kolay güzel çocukları sıcak tutacak günlük ve gezmelik olarak yapabileceğiniz bir kaç model seçip sizlere sunmak istedim.

Akılı iplerle bir çok modelli yapabiliriz sadece çocuklar için değil biz kendimize kazak.hırka.şal çorap ,patik,atkı şapka gibi bir çok örgü yapabiliriz.

Sizler isterseniz  nakış yapıp akılı ipleri değişiklik yapıp model olur ve sizler üstüne deşik düğme veya aralarına sim ekleyerek görünümü parlaklık katabilirsiniz.

Evet örgü örenler için bu modeller belki basit gelebilir fakat yeni örgü öğrenenler için bu modeller ideal olur diye düşündüm.

Eğer yakadan veya ucundan başlamak bilmiyorsanız yine sayfanın sonun da türkçe anlatımlı videoyu paylaştım aradan yardim alıp yapacağınızı düşünüyorum.

Akılı ip aralarına düz iple desen verebilirsiniz yada lastik yerlerine sade renkli ip kullanılırsa çok güzel olur.

Umarım beğenirsiniz yapacak arkadaşlara kolay gelsin

AKILLI İP BEBEK YELEK MODELİ
AKILLI İP BEBEK YELEK MODELİ
AKILLI İP İLE BEBEK ÖRGÜ MODELLERİN GÖRSELLERİ
AKILLI İP İLE BEBEK ÖRGÜ MODELLERİN GÖRSELLERİ

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.