AHUDUDU TIĞ İŞİ ÖRNEKLERİ İLE ANLATIMISevgili örgü sevenler sırada parmaksız eldiven örgü modeli ile anlatımından bahsedeceğim.

Parmaksız ahududu örgü modeli eldiven çok şık olduğunu sizlerde görsel resimlerden göreceksiniz bende beğenecek olan arkadaşlar yapılışı için anlatımlı videoyu da paylaşıp yapılışı kolay olsun izleyerek daha iyi yaparlar diye düşünerek hem modeli hemde adım adım yapılışını anlatan bir video paylaşmak fikir vermek istedim.

Tığ işi olarak yapılan bu eldiven örneği şapkalarda yelek örgülerde hırka yapılışında ve de çocukların takımlarda kullanılabilecek çok kullanımlı bir örgü örneği olduğu için sizlere fikir olsun diye bu güzel şık eldiveni paylaşmak istedim istediğiniz yerde yapabilirsiniz ahududu örneği .

Arkadaşlar değişik bir görsel kattı inci ile süsleyince sizlerde çiçek motifler veya düğmeler ile ponpon olur aklınıza ne yapmak istiyorsanız süsleme yapabilirsiniz çok da güzel bir örnek her yerde kullanabilirsiniz etol şal da veya üçgen şal yanı aklınıza ne gelirse yapabileceğiniz çok güzel bir örgü modeli.

Değişik ve güzel modellere sahip olmak isterseniz takıp etmenizi öneririm değişik modellerden isterseniz sayfamı ziyaret edebilir ve fikir edinebilirsiniz şimdiden söylemek isterim anlatımlı videoyu izleyerek yeni yapılış teknik elde edebilirsiniz şimdi yapacak arkadaşlara şimdiden kolay gelsin iyi seyirler.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.