5 ŞİŞ İLE DESENLİ PATİK MODELİN TAM DETAYLI YAPILIŞISevgili örgü sevenler yine çok güzel desenli renkli bir % şiş ile yapılan patik modelle devam edelim istedim.

Değişik ve güzel bir model aralarında ki renkler ile geçiş yapan nakışlar da harika görsel oldu çıtı pıtı bir nakış çok güzel görünümlü sizlerde bu güzel modeli yapmak isterseniz anlatımlı videoyu sizlere kolay olsun diye paylaştım umarım bu güzel 5 şiş ile yapılan kolay ve güzel modeli beğenecek ve yapacaksınız.

Bizlere bu güzel kolay patik modelini hazırlayan ve yapılış anlatımını yapan pembeli örgülere buradan teşekkürlerimi iletirim.

Yine değişik patik modellerden bakmak isterseniz sayfamı takip etmeniz yeterli olacaktır.

Arkadaşlar herkes beş şiş kullanmak bilmeye bilir fakat tam detayla anlatımını izlerseniz sizlerde bu güzel patik gibi patikler de yapabilirsiniz nakış istemez iseniz beş şiş ile örgü nakış koyarak da yapabilirsiniz önemli olan beş şişi kullanarak örgü yapmaktır.

Her örgüde olduğu gibi bazen modeli anlatan renklerde oluyor renkler uyumu olunca model de görsel dikkat çeker sizlerde bu uyuma dikkat etmenizi öneririm .

Belki diğer sayfalarda da beş şiş ile patik modellerden bilgi edinmiş olabilirsiniz  fakat herkesin yapılış ve anlatımı farklı olduğunu düşünerek anlatımlı videoyu izlemek ve en kolay yapılış tekniği öğrenmek uygulamaya gelince zaten beş şiş kullanabilirsek istediğimiz örneği de uygulayabilirsiniz şimdi bu güzel patik yapacak olan arkadaşlara keyifli örgüler dilerim.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.