3D BEBEK ETEK YELEK MODELLERİN TAKİM ÇALIŞMA YAPILIŞLARIMerhaba sevgili örgü sevenler bugün sizlere çok güzel tığ işi 3 boyutlu bebek etek ve yelek çalışmasını hazırladım.

Yeleğin üstüne tığ işi Tunus çalışması yaparak ve devamında tığ işi çalışarak çok güzel Ponpon bir etek çalışması yelek çatışması olarak video anlatımını sizlere paylaştım.

1 ve 2 yaş çocuklara gelecek şekilde hazırlanan bu güzel modelleri yapılış detaylarını video anlatımını izlemenizi öneririm.

      BEBEK YELEK ETEK TAKIMLAR GÖRSELLERİ

İki renk olarak çalışabilirsiniz veya birçok renk yapabilirsiniz zemin çalışması eteğin lastiğini sade yaparak ve diğer renkleri geçiş yaparak çok daha güzel Gökkuşağı inandıracak bir etek çalışması yapabilirsiniz

Yelek çalışmasında başlama noktasında Tunus işi çalışılmış ama Tunus işini bilmeyen arkadaşlar Trabzon çalışarak yapabilirsiniz.

Tığ işi olarak kabartmalı çok gösterişli olan bu takımı sizler de çocuklarınıza yapabilirsiniz veya kendinize bir yelek çalışması çalışabilirsiniz bir bebek battaniyesi yapabilirsin.

Örnek bir yerde kalmamalı görmek istediğimiz her yer için uyarlama lıyız çalışmalarımızda bu güzel görselleri diğer örgü modeller de kullanıp yeni model olarak elimize alabiliriz.

Bu güzel modeli nasıl çalışacağımızı sorunuza gelince sayfanın Sonunda video anlatımları paylaştım videoları tek tek izlerseniz Sizler de görsele bakarak çalışmanız mantıklı olacak be yapılışında çok daha kolay olacağını düşünyorum.

Harf olarak size belirtisi hem de karışık olacağını düşünüp ve her ne kadar verilen sayılar doğrultusunda yapsanız da video izleyerek yapıldığı kadar kolay olmayacağını düşünerek sizlere video izlemeyi öneriyorum.

Bu modeli mide sonuna gelerek buna benzer modelleri bakmak isteyip fikir edinmek isterseniz kanalımı ve sayfamı ziyaret ederek birçok modeli sahip olacaksınız yapmak isteyen Tüm arkadaşlara şimdiden kolay gelsin.

Gelin beraber video anlatımını izleyelim.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.