3 BOYUTLU LALELER ÖRGÜ MODELİ TIĞ İŞİ TIKLA GÖRSevgili örgü seven arkadaşlar bu sayfamda sizlere 3 boyutlu laleler tığ işi örgü modeli ile ilgili fikir vermek istedim.

Üç boyutlu laleler çok güzel görünümle sizlere fikir amaçlı nerede ve bu lalelerle ne yapabiliriz ile ilgili biraz yorumlar yapalım.

Evet çok güzel laleler ile bende örgü seven biri olarak önce tv battaniye olarak aklıma geldi çünkü çok güzel görünümle sıcak saracak bir battaniye düşünürsek harika olur diye düşünüyorum başka ne yaparız.

Bu örgü laleler ile bebek battaniyesi,lif model olarak saç ban dana, bere gibi olur diye düşünüyorum.

Biraz ince ipler ile örülürse çocuk hırkası ucuna ve kollarına tek sıra olarak laleleri koyabiliriz değişik güzel olur diye düşündüm ve sizlere fikir olsun istedim.

Bu yapılışında saç banttı olarak örülmüş bizde değişik olarak kullanalım diye sizlere fikirlerimi sundun sizlerde örgü sevenler olarak fikirlerinizi beklerim.

Ben sayfama üç renkten laleler modeli paylaştım siz isterseniz değişik renklerde kullanabilirsiniz.

Diğer sayfalarda lale modeli çok var fakat benim için bu laleler çok değişik gördüğüm için sizlerde değişik model yapın istedim bu model ile harika bir lif olacağını da düşüne bilirsiniz .

Arkadaşlar bana değişik gelen bu lale modeli tığ işi örgüyü beğenerek sizlere sundum umarım sizlerde beğeneceksiniz şimdi beğenip de yapacaklara şimdiden kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.