ESKİYİ YENİLE BAYAN TERLİK MODELİN TARİF AÇIKLAMALI VİDEOeskiyi yenile bayan terlik modelin yapılışı
eskiyi yenile bayan terlik modelin yapılışı

Sevgili örgü sevenler geri dönüşüm olarak sizlere fikir olacak bir eskiyi yenile terlik model çalışmasından bahsedelim istedim.

El işi olarak harika geri dönüşüm sizlere fikir olsun bebek veya çocuk ayakkabıları da bu model çalışması yaparak yenileye bilirsiniz.

eskiyi yenile bayan terlik modeli
eskiyi yenile bayan terlik modeli

Tabanlık yok deyip bu modelde gördüğünüz gibi eski tabanlıkları kullanarak harika model bayan erkek terlik ayakkabı yapabilirsiniz.

ESKİYİ YENİLE BAYAN TERLİK MODELİN TARİF AÇIKLAMALI VİDEO

Bu görsel ve yapılış anlatımını izlediğinizde hem yapılışında bilgi edinerek geri dönüşümler yapacağınızı umarım.

ESKİYİ YENİLE BAYAN TERLİK MODELİN  MALZEMELERİ

Öncelikle tabanlık delmek için bızı dikmek için iğne örmek için tığ ve yapacağımız renk ipi olarak patik ip kullanmalıyız.

Yapılış tarife gelince yapılışını video açıklamasını izlemenizi öneririm çünkü görsel açıklama ya bakarak daha detaylı  olarak kolay yapma olasılık olur.

terlik birleştirmesi

Her ne kadar bahsederek tarif versemde video anlatımı kadar kolay çalışamazsınız her zaman bahsederim ben bir stilist  olarak ve örgü seven olarak kendim fikrim tarif okuyarak yapmaktan sa izleyerek yapmaniz tavsiyemdir.

Bu güzel eskiyi yenileme terlik çalışmasını umarım beğenecek ve yapacaksınız yapmak isteyen tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin.

Gelin terlik yapılışını video açıklamasından izleyerek yapalım iyi seyirler.

Kaynak:emelce örgülere ait

Makale yazar: orgutarifleri.com 

ESKİYİ YENİLE BAYAN TERLİK MODELİN TARİF AÇIKLAMALI VİDEO

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.