Bayan örgü yelek örneği bahar yaprakları nasıl yapılır video anlatımıSevgili örgü sevenler bayan yelek örneği olan bahar yaprakları örgü model ile yapılış anlatımını sizlere paylaştım.

Değişik dilimli olan bu güzel model kenar olarak da arasında ki çalışma ile uyumlu bir örnek yelek olarak harika bir model olduğunu düşünerek siz örgü sevenlere fikir olsun istedim.

Yapılış anlatımı olan video paylaştım izleyerek yapmak isteyenlere daha kolay çalışacağınızı umarım.

Yine değişik örgü model isterseniz hem sayfamda hemde kanalım olan orgutarifleri ne bakarak değişik örnek fikir edinebilirsiniz kanalımda bir çok örnek olarak anlattım .

Bahar yaprakları olan bu güzel örgü modeli sizinde beğeneceğini düşündüm.

Bende örgü seven olarak harika buldum ve en güzel modelleri sizlere sunmakta olduğumu düşünüyorum sizlerde yorumlarınızı beklerim.

Örneğimiz 22 ilmekten ve 4 sıradan oluşur eğer kenar örneği aynı yapacak olursanız da 8 ilmek olarak biye çalışabilirsiniz .

Yeni öğrenenler için biraz karışık olabilir buna benzer örgü modelleri kanalımda var onu deneyerek sizlerde yapabilirsiniz.

Dilimli olması ile kendim fikrim olarak ben etol şal çalışması harika olur diye sizlere fikrimi sunmak istedim çalışabilirsiniz .

Arkadaşlar bu güzel modeli beğenip yapmak isterseniz yapılış anlatımını sonuna kadar izleyerek kolay yapacaksınız ve modeli beğenip örgü yapacaklara şimdiden kolay gelsin.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.