ELTİ ÇATLATAN GÖRÜMCE BAKTIRAN İSTİRİDYE ŞAL MODELİN ANLATIMIYLASevgili hanımlar yine çok güzel elti çatlatan görümce baktıran örgü şal modeli ile sizlere fikir olsun istedim .

Yapım aşamalı bu istiridye şal modeli yapım aşamasını izleyerek yapacağınızı umarım çok güzel tam çeyizlik motif görünümlü şal modeli sizlerinde beğeneceğini umarım .

Akılı iple de çok güzel olur veya çeyizlik gelin şalı olarak sade renk kullanarak yapabilirsiniz bu model ile harika örgüler uygulaya bilirsiniz etol şal yapılır yani görmek istediğiniz her yerde güzel olacağını unutmayın .

Sade olarak istiridye şal modelin  görseli bu şekilde  renkle de güzel uyumlu   sizlerde  bu şekilde  yapabilirsiniz.

Sayfamı takip ederseniz her zaman paylaştığım yeni modellerden haberdar olursunuz yine sayfamda değişik örneklerden bakarak model konusunda fikir edinebilirsiniz.

İstiridye tığ işi şal görseli aralarına inci ile süsleyebilir veya sade yapabilirsiniz incili daha gösterişli oldu kenarlarına isterseniz örümcekle fıstık yapın isterseniz püskül yaparak tamamlayın veya inci tanesi ile süsleyebilirsiniz şimdiden yapacak olan sevgili örgü ve el işi sevenlere kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.