YENİ PATİK YAPANLAR İÇİN KOLAY PATİK YAPILIŞISevgili örgü seven arkadaşlar bu sayfama yine çok kolay yeni öğrenenler için patik modeli paylaşmak istedim.

İki şişle çok kolay ve dikişsiz patik yapmak isteyenler için bir patik anlatımını sizlere paylaşayım istedim.

Evet hanımlar biz örgü el işi seven olarak her örgüyü yapamayabiliriz bende eğer örgüyü bilmiyorsanız yeni öğrenenler için çok kolay bir patik modeli paylaşmak istedim.

Yeni ve çok güzel kolay sadece bir ters bir düz olarak örülür örgü lastikler gibi başlanır tabanı dikişsiz olması çok güzel bir kaç detay daha eklersek dahada güzel olacağını düşünüyorum .

Dekor motifler var diğer sayfamda yapılışı ile oradan bilgi alarak bu patiğin üstüne süsleme ekleyebilirsiniz çok da güzel gösterişli olacaktır bu benim fikrim isterseniz bu şekilde de yapıp kullanabilirsiniz .

Değişik görseller ve değişik modeller den haberdar olmak için takip etmenizi tavsiye ederim .

Umarım sizlerde bu fikrimi beğenip de sayfamı takıp edeceksiniz bende sizlerden yorumlarınızı beklerim.

Arkadaşlar bu patik yapılışını izleyerek kolay yapmanızı sağlar değişik tekniklerden de bilginiz olur şimdi yapmak isteyen arkadaşlara şimdiden kolay gelsin bu modeli bize hazırlayan şerifenın örgü dunyasına buradan teşekkür ederim.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.