KÜÇÜK BİRLEŞİK SEPETLER ÖRGÜ MODELİ ANLATIMLISevgili örgü sevenler bugün sizlere değişik çok cici bir örgü küçük birleşen sepet örgü modelin yapılışını paylaştım

Evet arkadaşlar bu modeli size fikir amaçlı paylaştım sizlere değişik görseller ile anlatımları paylaşmak için burada olduğumu unutmayın .

Biz bu örgü modelle neler yapabiliriz hakkında biraz yorun yapalım istedim.

Arkadaşlar bu örgüyü  biz bir çok terde kullanabiliriz .

Çocuk ve bizlere hırka,yelek,kazak ve hatta bebek battaniyesi de yapabiliriz.

Ben bu modeli bir kız çocuk için düşünerek hırka ile ilgili fikir vermek isterim hırkanın önüne bu modelden yapıp kollarına sadece şerit halinde yapıp birde kapşon yaparsam harika bir görsel oluşturmuş olurum.

Bir anne yelek de yapılır ve çok da güzel olacağını düşünüyorum.

Haruşe kısmına değişiklik yapmak istersem iki iple de güzel olacaktır .

Arkadaşlar diğer sayfalarda değişik modelleri sizlere sunmak için burada olduğumu unutmayın beni takip edin en güzel örgü ve el işleri siz ilk görün diye söylemeden geçemedim.

Küçük birleşen sepetler ile çocuklarınıza harika şeyler örebilirsiniz.

Örgü bilmeyen arkadaşlar sizin için de yeni öğrenmek isteyenlere de öğrenme videoyu paylaşmak istiyorum size örgüyü öğrenmenizde yardımcı olacağım takıp etmeyi ve yorumlamayı unutmayın.

zaman zaman kendi modellerimin yapılışını sizinle paylaşmak için youtube kanalı oluşturdum ve size kendi anlatımları çok rahat bir şekilde sizin yapamadığınız bir modelinizi yapmak için burada olduğumu söylemek istedim.

Her model için görsel göndermeniz yeterli olacaktır ve bende size yapılışını anlatacağım.

Bu modeli yapacak arkadaşlara şimdiden kolay gelsin.


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.