İNCİLİ EV TERLİĞİ YAPALIM ANLATIMA BAKSevgili hanımlar kış aylarda yapıp yazın giyeceğiniz incili terlik yapılışıyla modeli paylaşmak istedim.

Evet arkadaşlar bu gün sizlere terlik modeli ile yapılışından bahsetmek ve sizlere fikir vermek istedim.

Ev veya gezmelik olarak yapabilirsiniz eğer değişik görsel isterseniz diğer sayfalarımda var bakarak değişik modellerde bulabilirsiniz.

Kışın hazırlayıp yaza giymeniz için bir incili terlik sizlere fikir amaçlı paylaştım .

En çok el işi yapılan bu aylarda sizlerde el işi olarak değişiklik yapmanız için birde terlik yapsınlar çünkü sürekli örgü olunca bıkılır diye düşünüp bu terlik modelini sizlere sundum.

Arkadaşlar bu terlik inci ile birleşince şık bir hava kattı sizlerde yaparken değişik bir görsel yapın ki sizin değişik olsun.

Renkler ile veya düğme küçük fermuar dikerek bir çok farklılık kata bilirsiniz.

Her zaman ki gibi el işiniz bir yerde kalmasın örgü her yerde kullanılır olmasını unutmayalım istedim.

Bende örgü yapan ve örgüyü seven olarak yorum yapmaktayım yakın zamanda kendi modellerimin videosunu sunacağım eğer takıp ederseniz zaten görecek ve en değişik modellere sahip olacaksınız.

Belki kış ayında terlik ne arar diye düşünür olursunuz fakat ben yaza hazırlık olsun yazın geldiğinde kullanın istedim ve şimdiden paylaştım.

Bu terlik modelini yapmanızı tavsiye ederim şimdi beğenen arkadaşlar yapacak olursanız şimdiden kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.