SU DAMLASI GELİN YELEK MODELİN YAPILIŞINA BAKSevgili örgü sevenler bu sayfama su damlası olan örgü modeller ile sayfamdan sizlere fikir olsun istedim ve yapılışı ile sizlere kolay olsun diye paylaştım.

Arkadaşlar gelin yeleği olarak çok güzel bu su damlası modeli  rahatlıkla yapabilirsiniz

Şişle yapılan bir model 3 numaralı şişle yapılır angora iple yapılmış .

Sayılar için kendiniz kaç beden yapmak isterseniz ona göre sayı yapabilirsiniz.

Arkadaşlar bu model gelinlik kızlara yapabilirsiniz eğer angora iple yapılırsa biraz ince ip olduğu için daha narın görünür kalın ipler genelde hırkalarda ve bazı modeller için olur fakat narin olsun isterseniz ince iple örmenizi tavsiye ederim.

Bazı modeller sayı verilir fakat ip ile şişlerin kalın veya inceliğini düşünerek sayıdan çok model yapılışına bakmanızı tavsiye ederim kendi sayınızı kendiniz yapın derim.

Eğer kilonuz varsa verilen sayı sizlere uymaz onun için görsel ve yapılışına bakın kendiniz sayısını ayarlayın ki istediğiniz gibi olsun.

Herkesin beden ölçüsuna göre yapmalı diye düşünerek ben böyle düşündüğümü söylemek ve fikir vermek istedim .

Evet arkadaşlar umarım sizlerde bu su damlası modeli de beğenerek sizlerde yapacaksınız yapılışını izleyerek yaparsanız daha kolay olacaktır.

şimdi yapmak isteyen arkadaşlara kolay gelsin izleyerek yapanlara da iyi seyirler.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.