KANANA YAPAR GELİN GİYER ÖRGÜ YELEK MODELLERİ İLE YAPILIŞIArkadaşlar bu sayfama kaynana örer gelin giyer  yelek modellerden bir kaçını sizlere değişiklik olsun diye görseller paylaşmak istedim.

Sizler bu güzel modellerden fikir edinir ve eğer yapamaz iseniz  kaynana  yapar modellerden  bakarsınız diye düşündüm.

Genelde kaynanalar örgüyü daha çok sever diye  model galeri hazırladım.

Siz örgü sevenler bu güzel modellerden sadece yelek değil hırka  kazak gibi şeylerde yapabiliriz.

Anneler kızları için genelde çeyizlik yelek modellerden bakarlar bende bu anneler çeyizleri bu güzel modellerden yararlansınlar diye bir çok yelek hırka kısa ceket olarak sizlere fikir vermek istedim.

Çeyizler için gerçekten değişik ve güzel modeller her ne kadar zor gözükse de bu yelek modeller eminim ki siz örgü sevenler yapacaktır.

Bu modelden gelin kaynana demem şu ki hem gelin için modeller var hem kaynana için isterse renk değişik olarak ayni  model yapıp giyebilirsiniz .

Kaynanalar alınmayın sizler el işi yapmak için hem vaktiniz çok hemde severek örgü yaptığınızı düşünerek söylemek istedim.

Sevgili örgü seven arkadaşlar umarım bu güzel yelek modelleri beğenirsiniz yorumlarınızı beklerim .

Yapacak olan sevgili örgü seven arkadaşlara şimdi den kolay gelsin .

Üzüm salkımı nasıl yapılır diye merak edenler için yapılışını video olarak siz örgü sevenler için sizlere sundum kolay gelsin iyi seyirler.

Yaprak dökümü yelek model yapılışını sizlere kolay olsun diye anlatımlı videoyu paylaştım iyi seyirler.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.