ÖRGÜ KALEMLİK MODELLERİ İLE YAPILIŞINA BAKALIMMerhaba sevgili örgü seven anneler bugün sayfama okul öncesi kalemlik yapılışı ile modellerden sizlere fikir olsun diye paylaşmak istedim.

Çok güzel ve hemde organik olsun istersen örgü ile yapılan bu güzel kalemlik yapmaya ne dersiniz.

İlla biz örgü seven olarak dantel veya oyalar dam mı yapmamız lazım bakın bu modellerden yapıp çocuklarımıza el emeğimiz olsun istemez miyiz.

Çocukların dikkati her zaman eline aldığı kalemlik tir çünkü okullar açıldı ve çocuklarımızın elinde en çok kalemlik alır bende bu güzel modellerden sizlerde çocuklarınıza yapmanız için görseller sunayım istedim.

Sayfanın sonunda yapılışı ile kalemlik modelleri olan video paylaştım sizler izlerseniz hem değişik modellerden yardim alır hemde yapamayanlar için yapılışını görüp yapması kolaylaşır diye düşünüyorum.

Sadece kalemlik değil çalışma masa üstü kalemlikler de var onlarda çok güzel sizlere fikir olsun.

Kalemlikler motiflerden ve tığ işi ,şişle yapılır modellerden oluşur.

Arkadaşlar değişik kalemlikler de var ilerde değişik kalemlik yani el becerisi olan modellerden de paylaşacağım eğer takip ederseniz zaten göreceksiniz.

Şimdi yapacak olan arkadaşlara kolay gelsin iyi seyirler.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.