YENİ MODA DANTEL PİKE TAKIMI VE VİDEOLARISevgili anneler ve orgu sevenler  bugün sizlerle pıke takımı dantel modellerı paylaşacağım.

Eskıden berı var olan fakat tembellık yapınca modası bıten danteller sizlerle paylaşmak çeyizinizi süslemek istedim.

Siz sevgili orgu sevenler çok eskiden çeyizlerde olmazsa olmaz danteller şimdi yine gündemde olmaya başladı.

Önceden örülen  dantel ipler yıkanınca ütü yapmak zor geldiği için dantel modasının olmadığını soylenır olduk aslında şimdiki  mobılyalar daha az parça kullanılıyor ve daha güzel örnekler var .

Bugün sizlere şunu demek istiyorum dantelın hiç bir zaman modası bıtmez ütülemek mi zor kolayı var floş ipler çok güzel kumaş desen istediğin desen ,renk ,model demem şu ki annelerın yaptığı çeyizler daha güzel idi.

Sevgili arkadaşlar bugun sizlerle değişik olarak videoyu paylaştım eğer dantel yapmayı bilmeyen varsa onun içinde yeni öğrenme videosu var eğer sonuna kadar bakarsanız göreceksiniz.

Artık yaz  geldi düğünler başladı bende çeyizinizde boyle bir modelın olsun çeyizin değişik görünsün  heleki çeyizinde anne eli  değerse senin çeyizin başka olsun dersen anne sandığına.

DÜĞÜN YAKIN DANTEL OREMEM?

Sevgili anneler eğer sizin çeyizinizde varsa motıfler bile işe yarar hemen piko yaptir.

Çeyizinde eskı olsun dantel yeni kumaşla bir harika görünecektir ve çeyizin harika olacaktır .

Yeni çeyiz düzenlerse örgüyu floş ip ile yapmanızı tavsiye ederim çünkü floş ip ütü istemez parlak dürür .

Sevgili okuyucularım sizlere her modelı paylaşmak fikir vermek istiyorum sayfayı sonuna kadar bakarsanız gorsel ve yapılışı olan videoları göreceksiniz izlerseniz fikrinizin değişip örgü yu seveceğinizi düşünüyorum şimdiden   iyi seyirler kolay gelsin.

 

 

 

ş

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.