20 OLAĞAN ÜSTÜ YENİ YIL DEKORASYON YAPILIŞ FİKİRLERİYeni yıl için 20 olağan üstü dekoratif yapılışı ve görselini sizleri paylaşıyorum.

Evde kendi el emeğinizi yaparak yeni yıl kendi süslerinizi yapabilirsiniz.

20 değişik Fikri sizlere nasıl yapıldığı ile ilgili videoyu paylaşıp kendi el beceriniz de yapabilirsiniz.

Bu fikirlere benzer elinizde geri dönüşüm olarak kullanmadığınız parçaları değerlendirerek değişik fikirler edinebilirsiniz.

Güzel kapı süsü olarak ister bebek mevlütlerin de veya yeni yıl gibi değişik görseller oluşturmak için bu video anlatımını görsele bakarak kendiniz değişik fikirler yaratabilirsiniz.

Elinizdeki ve evinizde kullanmadığınız birçok kumaş ve birçok çoraplarla değişik süslemeler yapıldığını ve Sizlerin de bu süslemeleri kendinizin yapacağını düşünerek bu Sayfamdaki görsel ve yapılışı size Fikir olsun dedim

Bir süs yapmak için para verip almaktansa elinizdeki malzemeleri kullanarak değişik görseller yaratabiliriz bu görselleri kendi düşüncemizi de katarak birçok model yaratabiliriz.

Arkadaşlar değişik bir çalışma ve el becerisi olan bu videoyu izlediğinizde kendinizde değişik fikirlere sahip olacaksınız.

Kendi el becerinizi yeni yıl için çocuklarınızı sevindirecek çok güzel süslemeler yapabilirsiniz.
Bu görseli ve videoyu Sizlere fikir amaçlı paylaşmak dayım.

Yeni yıl için yapacak olan arkadaşlara şimdiden kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.