TIĞ İŞİ ÖRGÜ MODELİN ANLATIMI KIZ ÇOCUKLAR İÇİNSevgili örgü sevenler bu sayfama kız çocuklara elbise ve yelek olarak yapacağınız güzel bir tığ işi modelini sundum .

Yapılışında sizlere kolay olsun diye tam detay anlatımı olan yapılış anlatımlı videoyu da sizler için paylaştım umarım bu güzel modeli beğenip yapmak isterseniz video anlatımını izleyerek kolayca yapabilirsiniz anlatımlı video izlemeniz sizlere yeni yapılış tekniği öğrenmiş olacağınızı düşünerek sizlere fikrimi söylemek istedim.

Arkadaşlar bu güzel modelleri beğenip yorum yaparsanız sevinirim çünkü çok güzel ve değişik modelleri sizlere fikir olsun diye sunuyorum sizlerde yorumlarınızı eksik etmeyeceğinizi düşünüyorum .

Bu modeli kendinize de yelek yapabilirsiniz değişik olur .

Değişik ve başka örneklere de bakmak isterseniz sayfamda her örnek olduğunu düşünerek ziyaret ederek değişik ve çok güzel modellerden bilgi edinebilirsiniz şimdi bu modelden kız çocuklara yapmak isteyen sevgili örgü seven arkadaşlara şimdiden kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.