TIĞ İŞİ LİF MODELLER İLE YAPILIŞI TIKLA GÖRSevgili örgü seven arkadaşlar bugün sizlere lif ,kese modeller yapılışıyla çeyizlerde fikir amaçlı paylaşmak istedim .

Bu modellerde sadece tığ kullanarak yapılan  kese modellerdir sizlerde yapabilir ve diğer sayfamda şiş la yapılan modellerde göreceksiniz .

Sevgili hanımlar bu keseler çeyizlerde daha çok görür olduk ama bizlerde kendimize yapıp kullana biliriz çok da güzel modeller var biz her şeyi çeyiz der olduk aslında çeyizde kullanılıyor bizlerde rahatlıkla kullanmalıyız.

Her model dikkat çeksin diye çeyiz dememeli biz ev hanımları ve orgu seven bayanlar evimizde çocuklarımızla da kullanıyor olmak dahada güzel olur.

El emeği göz nuru  bu modeller biz örgü sevenler yaptıkça herkes görür ve bizden yapmak için belkide sipariş alırız hem eğer isteyen olursa ben yapıyorum sipariş alırım zaten her model sipariş olarak yapabilirim yeter ki model beğenim .

Daha değişik modellerde var olacak takıp ederseniz diğer safalar da bulabilirsiniz .

Yapacak olan arkadaşlara kolay gelsin .


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.