TIĞ İŞİ İLE KABARTMALI BERE MODELİ YAPILIŞISevgili örgü sevenler bugün sizlere çok güzel kabartmalı ve tığ işi bir örgü şapka modelim n yapılışından bahsetmek istedim.

Sevgili hanımlar çok güzel olarak tığ işi bir şapka modeli sizlere fikir olsun diye paylaşmak istedim sizlerde umarım bu soğuk havalar için güzel bir model deyip yapacaksınız diye düşünerek yapılışı kolay olsun diye video anlatımını sizlere sundum.

Belki anlatımından anlamamış olursunuz fakat yapılış tekniği ile siz örgüyü bilenler yapabilirsiniz diye düşünüyorum.

Tığ işi olarak değişik bir görsel olduğunu düşünüyor ve fikirlerimi sizlere sunuyorum umarım sizde beğeneceksiniz.

Bu modeli çocuklar için çok güzel takımlarda yapabilirsiniz bence çok değişik bir tığ işi olduğunu gördüğüm için size de fikir amaçlı sunayım istedim.

Sevgili örgü sevenler beni takip ederek çok değişik ve güzel modelleri bulabilir ve fikir edine bilirsiniz.

Arkadaşlar bu örgü model ile çok değişik bir bebek battaniyesi yapabilirsiniz çocuk yeleklerde kullanabilirsiniz tığ işleri bilenler her yerde çok rahat kullanabilirsiniz.

Çünkü kabartmalı olması benim dikkatimi çektiği için size de fikir olsun istedim .

Yapılışını izleyerek değişik yapılış teknikleri öğrenmenizi tavsiye ederim umarım bu modeli sizde beğenir ve yapacaksınız şimdi yapmak isteyen arkadaşlara şimdiden kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.