ŞİŞ İLE PÜSKÜLLÜ KESE MODEL YAPILIŞIYLA TIKLA GÖRMerhaba arkadaşlar bu sayfama şiş ile püsküllü kese modeli yapılışıyla siz örgü sevenlere fikir amaçlı paylaşmak istedim.

Arkadaşlar tığ işi lif modeller olur da şiş ile olmaz mı diye bende çok değişik kolay yapılışıyla bir kaç model paylaşıp sizlere fikir olsun ve değişik kese modeller elinizde bulunsun istedim.

Kese modeller genelde her biri bir birine benzer olur sadece üstündeki motifler değişik olur ama bu püsküllü model gerçekten değişik yelek modellerden aralarına yapıp değişik kese model olarak sizin eseriniz olur.

Bu model için bir fikir vereyim sepet örneği var ya şiş ile ördüğümüz kara şekilde yapıp  karede püskül yaparsak nasıl olur.

Ben örgü seven olarak fikir veriyorum kendim çok severim el işi sizlere paylaşırken bazen içim gidiyor modellerden keyif alarak paylaşıyorum .

Aslında çok güzel model dense sizlerde model üzerinde değişiklik yaparsanız sizin modeliniz olur ve ilk  sizde görülür diye düşünerek yapın tavsiye ederim.

Bazı modeller üzerinden o kadar çok değişiklik yapılır ki sizlerde umarım fark ettiniz küçük bir motif renklere de uyum harika görünen model olur.

Arkadaşlar ben şunu bilir örgücü olarak yaptığın el işi renkler uyumlu olmalı ki modelin güzel zarif görünsün.

Farkındaysanız bazı model çok güzel ama renginden dolayı güzel durmuyor yada yapılışı el beceriden dolayı olur siz bu modeli harika yapabilirsiniz .

Önce yapacağınız model siz gözünüzde renk ve yapılacak değişiklik düşün sonra yapmaya karar ver ki yaptığın çok güzel olsun .

Evet arkadaşlar umarım beğenirsiniz şimdi beğenip de yapacak arkadaşlara kolay gelsin iyi seyirler.

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.