ÖRNEKLİ YAPALIM KOLAY PATİK MODELİSevgili örgü sevenler yine çok kolay örnekli iki şiş ile çok güzel bir patik model ile devam edelim istedim .

Tam detaylı anlatımla tasarlayan ve bizlere hem modeli hemde yapılışına kolay olsun diye açıklama yapan suzanın el işi dünyasına buradan teşekkürlerimi iletirim.

Bu örneği yeleklerde hırkalarda yapılırdı şimdi de suzan hanım değişiklik yaparak  uyarlayıp bizlere de fikir verdiğini düşünüyorum umarım sizlerde nasıl nerede yaparız diye düşünmeden örgü modeli her yerde kullanıldığını düşünmeden yapabilirsiniz.

Evet arkadaşlar bu iki şiş ile yapılan patik modeli hiç örgü bilmeyen de öğrenip yapacak gibi güzel tam detay anlatımını izlerseniz yapabilirsiniz.

Değişik patik için sayfalarımda değişik modeller mevcut sayfayı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır .

Sevgili örgü sevenler artık patik her kesin ayağına giyer oldu ve birine giderken en güzel hediye patik olusun yapılışı kolay gösterişli ve çok sıcak olmana yardımcı patik yapmak için sadece bir kaç saat ayırman yeterli olacaktır hem çayını yudumla hem sohbet et ve patik yapmak bu kadar kolay olduğunu söyleyerek fikrimi sunmak istedim.

ÇOK değişik patik yapılışlar var sizlerde bu yapılışlar dan tekniğini öğrenebilirsiniz sadece yapmanız örgü nasıl yapılır değil el tutuşu nasıl ilmekler nasıl daha kolay alır diye bu küçük detayla çok şey öğrenebilirsiniz şimdi bu güzel kolay patiği yapacak arkadaşlara şimdiden kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.