KIZ BEBEKLER İÇİN ÇOK KOLAY GÖSTERİŞLİ BİR YELEK ÇELİŞMESİSevgili örgü sevenler yine çok güzel fakat kolay bir kız çocuklar için yelek modeli hazırlayıp sizlere sundum.

Lastikli ve pirinç örnekli bu yelek modeli sizlere sunarken erkek çocuk yelek örneği olarak da çalışabilirsiniz bu gürsel sadece kız çocuklara göre hazırlandı sizler pirinç örneği erkek çocuklara da yapabilirsiniz.

Pirinç örneği bilirsiniz ki çıtı pıtı bir görseli var hemde kolay bir çalışma olduğunu söylemek istedim ve yine bir çok modeller var kanalım olan orgu tarifleri diye oradan örnek olarak alıp bu model olduğu gibi uygulayabilirsiniz.

 

Ben örgüler ile ilgili şunu söylemek isterim eğer modeli beğenip de örneği beğenmez iseniz değişik örnekler uygulayıp yapabilirsiniz bazen modellere bakarken görsel olarak düşünün ve örnek yapımında kendinizde kara verebilirsiniz bu model sadece çocuklara değil kendinize de yapabilirsiniz çok kolay olduğu kadar gösterişli olduğunu görüyorsunuz.

Arkadaşlar ben orgunun sayısını sizlere vermek tense yapılışında izlemenizi tevsiye ederim anlatım da daha kolay yapabilirsiniz videoyu durdurarak istediğiniz yerde yapacağınızı düşünerek sayıları yazıyla değil izleyerek yapın istediğim için vermiyorum tabi ki yapamaz olursanz yorumlardan bana ulaşarak sizlere her şekilde yardımcı olurum onun için burada olduğumu unutmayın .

Sevgili örgü sevenler yine her hangi bir konuda takılır veya anlatımlardan anlamaz iseniz dediğim gibi bilgi veririm şimdi bu güzel örnek olarak ve çocuk yelek olarak yapacak olan sevgili örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin keyifli örgüler.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.