KIRMIZI GÜL AŞK GÜLÜ ÖRGÜ LİF MODELİN YAPILIŞISevgili örgü sevenler yine harika bir kırmızı gül aşk gülü örgü modelin yapılışıyla devam edelim sizlere de fikir olsun istedim.

Harika tasarımı olan bu kırmızı gül aşk gülü olarak gerçek gül görseli olarak sizlere fikir olsun diye paylaştım yapılışını izleyerek sizlerde çok kolay yapacağınızı düşünüyorum umarım her model gibi bu lif modelini de beğenirsiniz.

Görsel olarak çok güzel oldu çeyizlere çok rahat yer vermeliyiz çünkü aşk gülü çeyizler için ideal olduğunu düşünüyorum sizlerde katılacağınızı umarım arkadaşlar bu güzel modeli hazırlayan tasarımı ile anlatımını yapan pembeli örgülere buradan çok teşekkür ederim.

Sevgili örgü sevenler değişik model olarak bakmak isterseniz yine sayfamda değişik ve bu model gibi seçili örnekler mevcut bakarak fikir edine bilirsiniz.

Değişik modeller ile tam detaylı örneklerden haberdar olmak isterseniz sayfamı takip ederek ilk siz örnekleri görürsünüz her örgü ve el işlerine yer veren bu sayfamı beğeneceğinizi düşünerek siz örgü sevenlere bakıp fikir edinmeniz için üye veya takip etmeyi unutmayın bu güzel modelleri sizlere sundum bende sizlerden o güzel yorumlarınızı beklerim şimdi bu kırmızı aşk lif modelini yapmak isteyen siz örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.