KARANFİLLİ OYA NASIL OLUR DEME YAPILIŞ ANLATIMINA BAKALIM MISevgili örgü ve el işi sevenler yine çok güzel karanfilli oya modelinden bahsedelim istedim ve yapılış anlatımlı video paylaşarak sizlere fikir olsun istedim.

Çok güzel bir oya olarak ben çok beğendiğim için sizlere de fikir olsun yapmak isterseniz de yapılış anlatımı olan video paylaştım bakıp çok rahat çalışacağınızı düşünüyorum .

Bu güzel oya modeli istediğiniz renkler ile yapabilirsiniz çok güzel bir oya ve bu modeller ile tesbih ucu yapabilirsiniz veya bir filar ucu olarak da harika olacaktır umarım sizlerde böyle değişik örnekler yaparak değişik örnek yapacaksınız.

Arkadaşlar yine sayfamı ziyaret ederek değişik örneklerden fikir edinip yapabilirsiniz ister iğne oyası isterseniz tığ oyası olarak çok güzel örnekler paylaştım bakıp fikir edine bilirsiniz yine nasıl yaparız sorusuna gelince sayfanın sonunda her zaman ki gibi video açıklamasını paylaşırım bakıp çok rahat yapacağınızı umuyorum.

Tığ oyası olarak harika oldu renkler de harika görünüyor sizlerde değişik renkler ile harika oya karanfiller yapabilirsiniz karanfil oya yaparak küpe de çok güzel olacaktır yazın cıvıl cıvıl renkler ile giysilerinize takım yapabilirsiniz çok güzel olur bence fikrimi sizlere paylaşmak isterdim.

TIĞ İŞİ KARANFİL ÇİÇEKLİ OYA MODELİ
TIĞ İŞİ KARANFİL ÇİÇEKLİ OYA MODELİ

Sevgili el işi sevenler bu güzel karanfil oya modeli beğenip de yapmak isteyen tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin.

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.