ÇEYİZLİK BAYAN YELEK ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞ ANLATIMI NA BAKALIM MISevgili örgü sevenler bugün sizlere çok güzel bayan yelek modeli olarak yapılışını anlattım ve video olarak sizlere sundum.

Kullanacağınız çok güzel Başak örgü modelinin yapılışı tekniğini hem Detay olarak sizlere anlattı bana yaptım videoyu sonuna kadar çok daha rahat çalışabileceğinizi düşünerek Sen sizlere tarif olarak yazmadım.

ÇEYİZLİK BAYAN YELEK ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞ TARİFİ

BAŞLAMA LASTİK OLARAK KULLANABİLECEĞİNİZ ÖRGÜ MODELİ
BAŞLAMA LASTİK OLARAK KULLANABİLECEĞİNİZ ÖRGÜ MODELİ

Bende bir örgü seven olarak arkadaşlar tarif her ne kadar belirgin yazılsa da çok karışık olduğunu düşündüğüm için her zaman ve sayfamda bahsederim ki video izlemeleri sonuna kadar yaparsanız hem el becerilerini hem el tekniğini hem de çalışma tekniğini görerek daha da rahat çalışabileceğinizi düşünerek sizlere izlemeyi tavsiye ederim
.
Değişik modeller için ve değişik görselleri edilmek isterseniz kanalım olan orgu tarifleri kanalıma ziyaret ederek birçok örgü modelini ve başlama tekniklerine fikir edinerek Sizlerde çok kolay çalışacağınız olmuyor.

Kanalımda her zaman için de mi nasıl olurlar ilgili bilgiler vermekteyim Umarım Sizlerin de bu fikirlerime ve çalışma tekniği beğeni bizler de bu kolay çalışma tekniğini elde edeceksiniz.
Sevgili örgü Sevenler her zaman en yeni en güzel modelleri ve en yeni tasarımları paylaştığımı düşünerek sizlerden de güzel yorumlarınızı beklerim.

Yine değişik görselleri olan ve değişik modelleri isterseniz sayfamı ziyaret ederek istediğiniz örgü modeli el işi olarak bulabileceğinizi düşünüyorum .

Sevgili sevenler bu güzel çalışma tekniğini değişik başlama tekniklerini kullanarak lastik yerine değişik başlaması teknik yöntemleri ile çok daha güzel olacağını düşünüyorum Bir önceki çalışmalarımızda lastik olarak bir ters bir düz örgü yapardık ya da haroşa çalışarak etek ucu olarak çalışırdık Oysaki değişik başlama teknikleri ve çok güzel etek ucu olarak çalışacağınız birçok modeli sizler için hazırladım.

İKİ ŞİŞ BAYAN YELEK MODELİ
İKİ ŞİŞ BAYAN YELEK MODELİ

Her zaman bahsedelim ki örgülerde Renklerin uyumu modeli gösterip göstermediğini dikkat etmemiz gerektiğini Evet arkadaşlar Bu modelde de renkleri bastığınızda hangi renklerin daha güzel uyum olacağına Sizler de görebilirsiniz ona göre çalışıp modeliniz sizin de çok güzel olacağını düşünüyorum.

Bu güzel kelime beğenip yapmak istiyorum örgü sevenleri keyifli örgüler dilerim.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.