AĞAÇ DALLARI ÇİÇEK AÇMIŞ GELİN YELEK MODELİN YAPILIŞISevgili örgü sevenler yine çok güzel tığ işi bir örgü modelinden sizlere yapılışıyla paylaşıp fikir vermek istedim.

Ağaç dalları çiçekler örgü modeli siz örgü sevenlere sunayım yapmak içinde kolay olsun diye yapılış anlatımlı videoyu sunmak istedim ve sizlere paylaştım çok güzel bir model olarak sizlerde gelin kızların çeyizlerine yer verin istedim.

Tam çeyizlik bir örgü modeli hem kolay tığ işi hemde çok güzel gösterişli bir örgü sizlerde umarım beğeneceksiniz değişik bir örgü olduğunu düşünerek siz örgü sevenlere model konusunda fikriniz olsun diye paylaştım.

Ağaç dalları örgü modeli yalak olarak harika bir örnek bazı modeller gibi renk seçimi yapmadan örülebilir bir örnek olduğunu düşünüyorum her renkte ayrı bir güzel gösterişli olacağını düşünerek sizlere fikrimi söylemek istedim bazı modeller renklerin uyumu dikkate almak gerek olduğunu söylerim fakat bu örnek her renkle güzel olur yapmak istediğinizde yapılış anlatımı olan videoyu izleyerek çok kolay yapacağınızı düşünüyorum çünkü el işi tığla yapılışında kolay olduğunu anlatımını izlediğinizde görecek ve yapılış tekniğini sizlerde bilgi edineceksiniz:

Değişik örneklerden de fikir edinebilirsiniz sayfamda değişik örnekler ile hem tığ işi hemde şiş ile yapılan bir çok model mevcut takip ederek diğer örneklerden de haberdar olursunuz.

Bu güzel modeli yapacak olan sevgili örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.