YENİ TASARIM KARTANESİ LİF MODELİN YAPILIŞ ANLATIMLIÇEYİZLİK KARTANESİ LİF MODELİ
ÇEYİZLİK KARTANESİ LİF MODELİ

Sevgili örgü sevenler yeni tasarım olarak sizlere kartanesi lif modelin yapılış anlatımını sundum.

Detayları her ne kadar yazı ile belirtsem de sizlerin daha kolay çalışmanız için yapılış anlatımlı video sayfanın sonunda paylaştım.

Sayfama en güzel en yeni modellerden ve el işlerimde haberdar etmek ve yapılılarda kolay olacak tarifler vermek için burada olduğumu düşünerek fikirlerimi paylaşmak istedim.

Kısada olsa sizlere malzemeler ile ilgili bilgi vermek istedim.

KARTANESİ LİF MODELİN MALZEMELERİ.

3 Renk lif ipi kullanıyoruz ve 2 renk de sizli ip kullanmak için bulunduruyoruz örgü için tığ işleme için dikiş iğnesi ipleri kesmek için olmasa olmaz makasa ihtiyacımız   var .

kartanesi lif

YENİ TASARIM KARTANESİ LİF MODELİN TARİFİ

Lif modeli başlamak için yuvarlak ortasını oluşturuyoruz ve kartanesi oluşumu için yuvarlak yaptıktan sonra yaprak yaprak hazırlıyoruz

Diğer detaylar için her ne kadar burada sizlere yazı ile belirtsem de video açıklamasını izleyerek daha iyi sonuç alacağınızı düşünüyorum.

harika kartanesi lif modeli

Yaprakların üzerine yaprak görünümü vermek için işleme yapılışını anlatımdan ise detayları izlemek mantıklı olarak görünümü düşünerek her model için video anlatımlardan alınan tarif sonucu daha kolay olacaktır.

Evet arkadaşlar sayfamda farklı lif modellerden paylaştığım için bu güzel model gibi çalışmak isterseniz sayfamı ziyaret ederek farklı modellerden fikir edine bilirsiniz.

Şimdi bu güzel lif modeli beğenip örmek isteyenlere şimdiden kolay gelsin şimdi sizleri tam detay olarak anlatımlı video anlatımını izlemeye davet ediyorum iyi seyirler.

Kaynak: suzanın elişi dünyasına ait

Makale yazı yazar:orgutarifleri.com

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.