KAR BERE ÇALIŞMASI İLE ÖRGÜ ÖĞRENİYORUZ VİDEO ANLATIMLITIĞ İŞİ KAR BERE YAPILIŞ TARİFİ
TIĞ İŞİ KAR BERE YAPILIŞ TARİFİ

Merhaba sevgili örgü sevenler bugün sizlere çok güzel hem kar bere çalışması hem de tığ işi öğreniyoruz örgü modelinin yapılışından bahsedeceğiz.

Tığ işi çalışması olarak sizlere tek tek anlatımı yaptığım videoyu paylaştım.

Sayfayı ilerledikçe hem görseli kar beresi olarak çalıştığımız modelimizi göreceksiniz hem de Bu modelin çalışmasını video anlatımı olarak sayfanın sonunda bulabilirsiniz.

ÇOK AMAÇLI ÖRGÜ ÖĞRENİYORUZ

ÖRGÜ TIĞ İŞİ KAR BERE TARİFİ

Arkadaşlar zincir çekerek yuvarlak çalışma yapıyoruz.

Önce her modelde başlangıç yaptığımız gibi zincirin üstüne Trabzan çalışması yaparak yuvarlak bir halka oluşturuyoruz Şapkanın genişliği ne kadar zincir çekip ve üstünde Trabzan çalışıyoruz.
Ikinci sıramız a bir tane Trabzon’un üstüne 5 tane ikili trabzan yaparak devam ediyoruz.

ÇOK KOLAY ÖRGÜ MODELLERİ

Yine iki sıramız da iki rengimize geçip zinciri olarak yaptığımız yere Trabzon Lara batıp üç ilmekle Trabzon oluşturuyoruz 2 litre ablan olarak çalışıp 3 zincir çekip 5 litre haftanın üstüne sabitliyoruz yine 3 zincir çekip zincir çektim izin boğuştuğuna üçlü taraftan yapıp 2 Trabzon yapıyoruz yine 3 zincir çek devam ediyoruz.

Bundan sonraki çalışmalarımızda yeni öğrenenler ve öğrenmek isteyenler için hem sitemde hem de kanalım olan orgu tarifleri’nde yapılış anlatımları bulabilirsiniz.

TIĞ İŞİ ÖRGÜ ÇALIŞMASI

Takip ederek örgü öğreniyorum videoları sizler için hazırlayacağım Şimdi sizleri video izlemek için video izlemenizi öneriyorum.

Yapılı iş detayları her ne kadar burada bahsetsem de en kolay çalışma yöntemi video izleyerek yapabilmektir.

Bu güzel modeli çalışmak isteyen ve örgü öğrenmek isteyen arkadaşları video anlatımı olan video izlemeye davet ediyorum İyi seyirler.
Kaynak örgü tariflerini ait
Makale yazı yazar orgu tarifleri.com

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.