ÇOK KOLAY TREN YOLU ÖRGÜ YELEK, HIRKA MODELİN TARİFİÇOK AMAÇLI TREN YOLU ÖRGÜ MODELİ

Sevgili örgü sevenleri bugün sizlere yine çok güzel çok kolay çok amaçlı kullanacağınız tren yolu örgü modelini sizlere hazırladım.

Yapılışı bir ters bir düz olarak yapılan bu güzel modeli kabarık gösterişli olduğunu düşünerek Sizlere fikir olsun istedim.

ŞERİTLİ ÖRGÜ YELEK MODELİ
ŞERİTLİ ÖRGÜ YELEK MODELİ

Örgü tren yolu modelin tarifi

Bir ters bir düz örgü ile başlanan ve lastik başlama tekniği uygulamadan direkt örebileceğiniz güzel bir örgü modelinin tarifini sizlere vermek istedim.

Yapılışına gelince şişe ilmek derimizi diziyoruz ve ardından bir ters bir düz olarak örüyoruz.

Arkaya sıraya geldiğimizde 3 ters 3 düz olarak modelimizi devam ediyoruz.

Ön yüzüne Geldiğimizde yine bir ters bir düz çalışması yapıyoruz Fakat burada fantazi lastik yapan şeklinde çapraz olarak örüyoruz.

ÖRGÜ TREN YOLU MODELİ
ÖRGÜ TREN YOLU MODELİ

Arkadaşlar tam detaylı görmek için video anlatımı olan videoyu sizlere paylaştım sayfanın sonunda videoyu izleyerek daha kolay ve daha rahat çalışacağımızı düşünüyorum.

Bu güzel modelimizin nerede kullanabiliriz

Her örgüde olduğu gibi Birçok yerde kullanabileceğimiz güzel bir örgü modeli olduğunu düşünüyorum Fakat bu güzel modelimiz erkek Bayan farketmez örgü olarak kullanabileceğimiz bir model olarak sizlere kendi fikirlerimi söylemek istedim.

tren yolu örgü modeli

Yelek hırka şapka ve hatta battaniye boyunluk Etol şal atkı patik çalışmalarında ve Birçok yerde kullanabileceğimiz güzel ve kolay bir model olduğunu düşünüyorum.

Evet arkadaşlar bu güzel modeli min tarifi ve fikirlerini sonuna gelerek sizleri video anlatım olan video izlemeye davet ediyorum İyi seyirler.

Kaynak orgu tarifleri ne ait
Makale yazı yazar orgu tarifleri.com

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.