FIRTINA DALGALI ÖRGÜ BAYAN BLUZ MODELİN YAPILIŞ ANLATIMIörgü dalgalı bluz modeli
örgü dalgalı bluz modeli

Merhaba sevgili örgü sevenler bugün sizlere çok güzel fırtına dalgalı örgü modelinin yapılışını sizlere sondum.

Yazlık ve kışlık olarak bir Bayan bluzu çalışmasına yakışacak güzel bir model olduğunu düşünerek sizlere yapım aşaması olan videoyu paylaştım.

dalgalı fırtına deresı örgü mo0deli
dalgalı fırtına deresı örgü mo0deli

                   Dalgalı örgü modeli tarifi

Modelimizin içinde 3deSen bir arada çalışılmaktadır saç örgü özürlü ve kıvrımları olan düz örgülerle modelimiz çalışılmıştır.

Dalgaları ayran ajurlu örgü modeli birçok örgülerini arasına yakışacağını düşünerek sizlere kendi fikirlerimi bakmak istiyorum.

Ayşegül bölümünü saç örgülerini arasında yelek çalışmalarında ve boyunluk atkı çalışmalarında İster sade çalışarak isterse desen uygulayarak kullanabileceğimiz güzel bir çalışma olduğunu düşünerek fikrimi belirtmek istedim.

Arkadaşlar yapılışını her ne kadar burada size anlatmana yazsam da karışık bulacağınızı düşünerek bizleri video anlatımı olan videoyu izlemenizi Önerim.

örgü bayan bluz modeli

Bu güzel modeli nerede kullanabiliriz sorunuza gelince bebek battaniyesi bayan bluz çalışması bir panço yapabilirsiniz yani diğer öldüler de olduğu gibi Birçok yerde biter modeli kullanabilirsiniz.
Buna benzer birçok örgü model çalışması kanalım olan örgü tarifleri’nde mevcuttur örgü tariflerini ziyaret ederek farklı modeller yeni tasarımlar bulabilirsiniz.

Sonuna gelirim video anlatım olan video izlemenizi öneririm.

Kaynak: nazarca örgülerine ait
Makale yazı :orgu tarifleri.com

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.