BAHARA DANS EDEN ZİGZAGLI YOLLAR ÖRGÜ YELEK MODELİN YAPILIŞ VİDEOAJURLU ZIGZAGLI YOLLAR ÖRGÜ MODEL TARİFİ
AJURLU ZIGZAGLI YOLLAR ÖRGÜ MODEL TARİFİ

Merhaba sevgili örgü sevenler bugün sizlere çok güzel bahara dans eden zikzaklı Yollar örgü modelinin yapılışını sizlere hazırladım.
Ajurlu örgü modeli Birçok yerde kullanacağınızı düşünüyorum.

BAHAR DANSI ÖRGÜ BAYAN BLUZ ,YELEK MODELİ
BAHAR DANSI ÖRGÜ BAYAN BLUZ ,YELEK MODELİ

Zikzaklı yollar Yollar örgü modeli nerede kullanırız.

Bu modeli Etol şal çok da yakışacağını düşünüyorum ve yelek hırka kazak gibi birçok örgü de kullanabilirsiniz atkı olarak yapabilirsiniz ve hatta bir bebek battaniyesi dahi yapabileceğiniz güzel bir örgü modeli olduğunu düşünüyorum.

Arkadaşlar örgü bir yerde kalmasın Her zaman bahsederim bu model yelek örgü modeli olarak sizlere paylaştım Ama Birçok yerde kullanabileceğimizi unutmayalım.

BAHAR DANSI ÖRGÜ ZIGZAGLI YOLLAR MODELİ
BAHAR DANSI ÖRGÜ ZIGZAGLI YOLLAR MODELİ

Yapı kayıt sorunuza gelince Ay ne kadar size tarih belli etsem de karışık bulacağınızı düşünerek sizleri video anlatım olan video izlemeye öneriyorum.

Bu güzel modeller ve farklı modelleri için kanalımı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır birçok farklı el işi örgü olarak model bulabilirsiniz.

ÇOK AMAÇLI AJURLU ÖRGÜ MODELİ
ÇOK AMAÇLI AJURLU ÖRGÜ MODELİ

Ajurlu örgü modeli yapmak isteyen tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin.

Evet arkadaşlar yapılışında kolay olacak görseliyle ve anlatımıyla daha rahat yapacağınızı düşündüm video anlatımını izlemeye sizleri davet ediyorum İyi seyirler.

Kaynak orgu tariflerini ait

Yazı yazar orgu tarifleri.com

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.