BATTANİYE HIRKA VE BİR ÇOK ÖRGÜ MODELLERE KİLİM DESENİ VİDEOtığ işi kilim deseni örgü modeli
tığ işi kilim deseni örgü modeli

Merhaba sevgili örgü sevenler bugün sizlere çok güzel ve çok amaçlı kullanacağımız rengarenk kilim deseni örgü modeli sizler için hazırladım.

Yapılışı çok kolay olan bu güzel modeli Umarım Sizler de beğenip yapacaksınız.

Yapmak istediğinizde sayfayı ilerledikçe hem görsel olarak hem de sayfanın Sonunda video anlatımı olan videoyu izleyerek daha kolay çalışacağımızı düşünüyorum.

Çok amaçlı örgü modeli malzemeleri

renkli kilim deseni

Evet arkadaşlar ister artan ipleri nize rengarenk olarak değerlendirin isterseniz 3 renk olarak çalışabilirsiniz çok renk olarak çalışmak istediğinizde de bu güzel modelde harika olacağını düşünüyorum malzeme olarak ta 3 renk bakar kullanıyoruz.

Örgü kilim deseni tarifi

ÇOK AMAÇLI ÖRGÜ KİLİM DESENİ
ÇOK AMAÇLI ÖRGÜ KİLİM DESENİ

Kilim deseni çalışmak için bu modelimiz de ben üç renk kullandım Sizler birçok renk daha kullanabilirsiniz kenar veya bütün olarak kilim deseni örebilirsiniz.

Yapılışına gelince zincir çalışması yapıp başlıyoruz ve ilk sıramızı Trabzan çalışarak her zincirin batıp Trabzan oluşturuyoruz.

2 .sıramız da 3 Trabzan 3 zincir çekip sıramızı tamamlıyoruz.
Ve tekrar modelin üstüne zincir çektiğimiz yere Trabzan

örgü tığ işi kilim deseni

mızı yapıyoruz Trabzan olan yere 3 zincir çekiyoruz modelimiz bu şekilde ilerlemektedir.

 

Arkadaşlar renklerin geçişlerini tam Detay olarak öğrenmek için ve nasıl daha kolay olacağını düşünüyorsanız video anlatımı olan videoyu sayfanın sonunda paylaştım izlemenizi öneririm.

Sayfamı ve kanalımı takip ederek birçok yeni model yeni tasarım modellere sahip olacağınızı düşünüyorum ve sizleri bu güzel modelin anlatım olan videoyu izlemeye davet ediyorum İyi seyirler.
Kanal orgu tariflerini ait
Makale yazar orgu tarifleri.com

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.