BEBEKLERE ROBADAN BAŞLAMALI KAZAK MODELİN YAPILIŞ ANLATIMLI VİDEOROBADAN BAŞLAMALI KAZAK MODELİN YAPILIŞI
ROBADAN BAŞLAMALI KAZAK MODELİN YAPILIŞI

Robadan başlamalı çocuk kazak modelin   çok kolay ve düz örgü yaparak üstüne figürlü süslenen bir yapılışını sizlere hazırladım.

Çok kolay yapılan bir çok kazak ve hırka,yelek olarak başlama tekniği olan yakadan başlama teknikli örgü modelleri sizlere fikir olsun diye yapılışını anlatan video paylaştım.

BEBEKLERE ROBADAN BAŞLAMALI KAZAK MODELİN TARİFİ

ROBADAN BAŞLAMALI GİGÜRKLÜ MODELİN TARİFİ

1,5 Yaş ile 12 ay veya 18 aylık olarak bu güzel model tarifi verilir .

80 Sayı ilmek atarak başlanır tabi ki sizler şiş nonuz önemli bir de yaş olarak farklı sayı yapabilirsiniz 4 veya 5 sıra haroşa yaparak başlanır .

Kol ön arka olarak ayrılan sayıları bularak sizlerde bu güzel modeli yapacağınızda video açıklamasını izleyip yeni öğrenseniz de kolayca yapacağınızı düşünüyorum.

Bu güzel yakadan başlamalı kazak modelin yapılışın  da görsel güzel görünen figür olduğunu düşünerek sayfam da farklı figürler bulabilirsiniz.

ÖRGÜ FİGÜRLÜ KAZAK MODELİ

Figür yaparak bakın düz örgü ile harika görsel modeller elde edebile,ceğınızı bu güzel çalışmada görüyorsunuz.

Evet arkadaşlar Ayıcıklı figür bilindiği gibi bir çok çalışmalar da kullanabilir ve sayfamda lif patik hırka yelek gibi örgülerde görebilirsiniz.

Evet arkadaşlar umarım bu güzel modeli beğenip yapacaksınız yapacak olan sevgili örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin.

Sizleri şimdi örgü yapmak için en kolay olacak şekşli video anlatımı olduğunu düşünerek sizleri video anlatımına davet ediyorum iyi seyirler.

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.