YENİ TASARIM ÇİÇEKLİ LİF MODELİN DETAYLİ AÇIKLAMALIÇİÇEK İNCİLİ KOLAY LİF MODELİ

Merhaba sevgili örgü sevenler bugün sizlere çok sipariş alacağınız güzel bir yeni tasarım çiçekli lif modelinin yapılışını sizlere bahsetmek istedim.

Her lif modeli gibi İkimiz de Yıldız tekniğiyle çalıştığımız ve üzerini Çiçekler ile süsleyerek İnci görseli mizi bir o kadar da güzelleştir Dinimizi Sizlerde bu modeli bakarak fark edeceksiniz.

                    YENİ TASARIM ÇİÇEKLİ LİF MODELİN TARİFİ

ÇİÇEK İNCİLİ KOLAY LİF MODELİ

Evet arkadaşlar Her Lig’de olduğu gibi fıstık çalışması yaparak Yıldız tekniği uygulayıp hepimizin de minini hazırlıyoruz üzeri için oluşan çiçek mi o tipini hazırlayıp üzerine bekliyoruz ve ortasına İnci dikerek sistemimizi yapıyoruz.

Fıstıklı çiçek çalışmaların etrafına yeşil renk kullanarak Farklı yaprak görselini ekleyip hepimizi bitiriyoruz

Bu lif modelini üç renk ip kullanarak ve İnci dikerek resminizi bitirmiş oluyoruz.

ÇİÇEK İNCİLİ KOLAY LİF MODELİ

Farklı lif modelleri bakır değişik modellerden fikir edinmek isterseniz kanalım olan orgu tarifleri ve sayfamı ziyaret ederek birçok örgü modellerini bulabilirsiniz.

Bu güzel lif modelini sonuna gelerek sizlerin daha kolay daha rahat çalışabilme niz için bizleri video anlatımı olan videoyu izlemeye davet ediyorum İyi seyirler.

Kaynak: Pembeli örgüler 

Makale yazar : orgutarifleri.com

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.