BEBEĞİME ÖRERİM KADİFE İP BATTANİYE MODELİ YAPILIŞ ANLATIMLI VİDEOBEBEK BATTANİYE MODELLERİ YAPILIİ ANLATIMLI

Merhaba sevgili örgü sevenler bugün sizlere Bebeğime örerim kadife ip battaniye modeli yapılış anlatımlı video paylaştım.

Kadife ip yumuşak dokusu olan bu güzel modelle birleştirelim ve harika battaniye örelim istedim.

KADİFE İP İLE BEBEK BATTANİYE MODEL TARİFİ

ÖRGÜ BATTANİYE MODELİ

Battaniye başlama tekniği haroşa olarak yapalım 4 veya 5 sıra örerek başlama lastik olarak örelim .

Üstüne örgü örneğimizi kuralım ,2 ters 1 düz olarak devam edelim aynı şekilde arka yüzünü de örelim yine ön yüzüne gelince kenar olarak başlama olarak 4 sıra ördük ise kenar ilmek bant da 4 ilmek olarak bırakalım ve 4 ilmek haroşa örelim .

BEBEK BATTANİYE MODELLERİ

1 bir düz örgü yapalım 3 ilmek örmeden şişe geçirerek diğer ilmeğe uzanan ilmek ile örelim 1 ters 1 düz ördüğümüz ilmekten sonra da yine ilmek uzatmamız için 3 ilmek örmeden şişe geçirelim  .

Modelimiz bu şekilde ilerliyor tam detaylı olarak video izlemenizi öneririm .

BEBEK TAKİM MODELLERİ KADİFE İP FİKİRLER

BATTANİYE ÇALIŞMASI

Evet arkadaşlar bu güzel modeli umarım sizlerde beğenip yapacaksınız yine farklı modellerden de fikir edinerek olursanız sayfamı ziyaret ederek çok güzel ve değişik bebek battaniye modelleri bulabilirsiniz.

Kadife ip ile bir çok modellde yapabileceğimizi unutmayalım bir bebek hırkası yapabilirsiniz ve hatta bu uzatmalı model ile güzel olacaktır .

şapka ile boyunluk olur sıcak tutan bir yelek ve patik olarak modeli düşünebilirsiniz .

Bu modelle farklı örgü ip ile video paylaştım farklı ip görsel olarak duruşuna bakıp fikir edinerek değişik görseller elde edinebilirsiniz.

BATTANİYE GÖRSELİ

Evet arkadaşlar bu güzel kadife ip bebek battaniye modelin de sonuna geldiğimizi düşünerek sizlerin daha kolay çalışacağınız video anlatımını izlemeye davet ediyorum iyi seyirler.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.