CEPLERİ KALPLI ÖRGÜ BEBEK YELEK MODELİN YAPILIŞ ANLATIMIbebek yelek modelin anlatımı

Merhaba sevgili örgü sevenler bugün sizlere yine çok güzel çok kolay cepleri kalpli bebek yelek modelinin yapılışını sizlere sundum.

Çok kolay olan bu örgü modelinin yapılış detaylarını ve görsele bakarak sizler de farklı bir renk seçeneği ile yapılırsınız.

bebek yelek modeli

3 parçadan oluşan bu yelek modeli ceplerine farklı bir çiçek ya da farklı bir motif uygulayarak da farklı bir görsel olarak yapabilirsiniz.

Sayfamda yine buna benzer birçok farklı modeller bulunmaktadır sayfamızı ziyaret ettiğinizde değişik modelleri de bulabilirsiniz.

yelek ön çalışması

Evet arkadaşlar Bu modelde gördüğünüz modeli uyarlayarak kanalım olan orgu tarifleri’nden birçok değişik örnekler bularak bu modele uyarla ya bilirsiniz farklı bir görseniz olsun isterseniz denemenizi öneririm.

Bu güzel modeli tarifine gelince video anlatımı olan videoya sayfanın sonunda paylaştım.

yelek cep çalışması

Modeli sonuna kadar izleyerek sizlerinde bu güzel modelleri çok kolaydır çalışacağımızı düşünüyor ve sizlere video anlatımı olan video izlemeye davet ediyorum İyi seyirler.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.