GÖK YÜZÜNDE YIDIZLAR ÖRGÜ LİF ÇALIŞMASI VİDEO ANLATIMIKOLAY LİF MODELİ

Merhaba sevgili örgü sevenler bugün sizlere yine çok güzel yeni gökyüzü yıldızları lif modelinin yapılışını sizlere paylaştım.

Birçok lif modelinde olduğu gibi bu lif modeli de fıstıklı Yıldız tekniği ile yapılıyor.

Yapılışına gelince video anlatımı olan video izleyerek daha kolay daha rahat ve renk geçişlerini nasıl yapıldığını kolayca Sizler de yapabilirsiniz.

Yeni gökyüzü yıldızları lif modeli malzemeleri

Hepimize iki renk iki renkli pipini kullanarak örgü çanta ipleri kesmek için makas kullanıyoruz.

Yeni gökyüzü lif modelinin tarifi

YILDIZLAR LİF MODELİ

zemin çalışması olarak yuvarlak başlayıp yuvarlak bitip etraflarını küçük yuvarlak oluşturarak motifi mizin zeminini bu şekilde hazırlıyorum.

Minik yıldızları oluşturmak için iki renk kullanarak çalışıyoruz.

Minik yıldızlar’ın tarif olarak belirtmekten ise sizleri video anlatımını izlemenizi öneriyorum.

Yine çok güzel değişik lif modellerinden fikir edinmek İsterseniz bu lifte olduğu gibi güzel görselleri olan birçok lif modeli sayfam da bulabilirsiniz.

KOLAY LİF MODELİ

Müsait olma ziyaret ederek ve kanalım olan orgu tariflerini 1 adet edip değişik yeni tasarımlar yeni modeller çeyizlik modeller olarak birçok model bulabileceğinizi düşünerek Sizleri kanalımı ve sayfamı ziyaret etmenizi öneririm.
Bizde bu kolay ve güzel lif modelini hazırlayan Arzu Hanım’a buradan teşekkürlerimi iletirim.

Bu güzel modeli beğenip yapmak isteyen tüm örgü sevenlerden beğeni ve yorumlarınızı bekler yapacak olan arkadaşlara şimdiden kolay gelsin.

Evet arkadaşlar bu güzel lif modelinin de tarifini sormaya gelince sizleri video anlatımı olan videoyu izlemeye davet ediyorum

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.