YAPIMI KOLAY KARE LİF ÇALIŞMASI VİDEO ANLATIMLI ORGUTARİFLERDEkolay kare lif modelleri

Merhaba sevgili örgü sevenler bugün sizlere yine çok güzel kolay yapılışı olan kare lif modelinden bahsedeceğim.

Fıstık çalışmasıyla yapılan her lifte olduğu gibi bu lif imizde 3 renkten oluşmaktadır.

Yapılış tarifine gelince bilindiği gibi lifler fıstık çalışması Yıldız tekniği ile çalışılıyor Bu modelde de aynı şekilde çalışıldığını görüyorsunuz.

RENKLİ KARE LİF MODELİ

kolay kare lif malzemeleri

lif ipleri

renk olarak uyumlu olmasına dikkat ederek 3 renk kullanalım ve tığımız ipimizi kesmek için makasa ihtiyacımız var.

Lif modellerinin tarif olarak belirtmekten s renklerin geçişleri daha sağlıklı daha güzel yapabilmeniz için video anlatımı izlemenizi tavsiye ediyor.

Lif Çalışmak isteyen arkadaşlar sayfamda birçok lif modeli bulunmaktadır sayfamı ziyaret ederek ve lif bölümünü seçerek birçok modeli bakıp değişik fikirler edinebilirsiniz.

LİF MODELİ

Yeni tasarımlar değişik modeller ve örgü dahi her şey bulabileceğinizi düşündüm sayfamı ve kanalım olan orgu tarifleri ziyaret ederek değişik fikirler değişik modeller değişik tasarımlar bulabilirsiniz.

Bize bu güzel kare lif modelini hazırlayan pembeli örgüler buradan teşekkürlerimi iletirim.

Arkadaşlar görsele bakıp kolay demeyeyim videoyu sonuna kadar izlerseniz renklerin geçişleri farklı olduğu için çalışma tekniğini daha kolay olacağını düşünüyorum ve sizleri video anlatımını davet ediyorum İyi seyirler.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.