EN KOLAY FAKAT GÖSTERİŞLİ BİR ÖRGÜ MODELİN YAPILIŞ ANLATIMINA BAKALIMSevgili örgü sevenler bu gün sizlere en kolay ve bir o kadar da gösterişli bir örgü modelin yapılış detay olarak sizlere hazırladım, ve hem görselleri hemde yapılış anlatımı video paylaştım.

Evet arkadaşlar bu güzel modeli nerede kullanırız sorunuza gelince her örgü modelde olduğu gibi, bir çok örgü yapımında yapabilirsiniz .

Ben bu modeli erkek çocuklarına daha yakacağını düşünerek sizlere anlatımda bahsettiğim gibi erkek çocukları için ideal olduğunu düşünüyorum Çünkü kız çocuklarına birçok model bulabiliriz erkek çocuklarında farklı bir model zor olduğu için ben de bu modeli mi erkek çocuklar için düşünerek hazırladım.

Bu güzel örgü modeli tarifi

Başlama tekniği olarak isterseniz farklı başlama teknikleri yapabilir veya bir örgü yaptığınızda bu modeli başlama Teknik olarak kullanabilirsiniz.

Değişik olsun ne isterseniz bu modeli altına lastik veya harroşe yaparak çalışabilirsiniz.

2 ilmek ördükten sonra 2.20 çapraz diyoruz bir ters bir düz bir ters örgü yaparak tekrar 2 ilmek çapraz yapıyoruz.

Yine bir ters bir düz yaparak devam ediyoruz arka yüzüne gelince yine çapraz olan ilmekleri çaprazlayarak devam ediyoruz tam Detay ve görsel bakarak çalışmanızı öneririm Çünkü küçük detaylarla daha kolay çalışacağımızı düşünüyorum video anlatımını sonuna kadar izlerseniz Sizlerde bu modeli daha kolay daha güzel yapacağınızı düşünerek sizleri video izleme tavsiye ederim.

Bu güzel modelimi yapmak isteyen tüm örgü sevenleri şimdiden kolay gelsin .

Evet arkadaşlar bu güzel modelimin de sonuna gelerek beraber videoyu izlemeye davet ediyorum

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.