MİCKEY MOUSE LİF MODELİN YAPILIŞ TARİFİ VİDEOSevgili örgü sevenler yine çok güzel mickey mouse lif modeli ile tam detay anlatımlı video paylaştım .

Çok güzel bir lif modeli nasıl yapılır sorunuza gelince yapım aşaması olan video paylaştım sonuna kadar izleyerek renklerin ve modelin nasıl yapıldığını görsel bakarak daha rahat çalışacağınızı düşünüyorum.

Bize bu güzel lif model çalışmasını pembe hanım yaptı ve ve buradan teşekkürlerimi iletirim.

Değişik lif modellerden de fikir edinmek isterseniz yapım aşaması ile video sayfamda bulabilirsiniz sayfama en güzel en yeni modelleri paylaştığımı düşünerek siz sevgili örgü sevenlerden yorumlarınızı beklerim.

İki renkli bu güzel lif modeli birde fiyonkla inci daha fark ettirdi çok güzel görselle sayfamdan sizlere fikir edinin istedim.

Bu modeli nasıl yapılır sorunuza gelince yıldız tekniği olan fıstık çalışması ile çalışılmakta ve modelde renklerin geçişleri için video anlatımını izlemenizi tavsiye ederim tam detay için her zaman video izlemenizi öneririm .

Her ne kadar tarif versem de karışık bulacağınızı düşünerek izlemek daha mantıklı buldum.

Yapamaz olursanız yorumlardan iletip sizlere yardımcı olurum.

 Bu güzel MİCKEY MOUSE Lif modelini beğenip yapacak olan örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin

MİCKEY MOUSE LİF MODELİN ANLATIMLI VİDEO

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.