YENİ TASARIM SEVENLER FIRFIRLI ÇİÇEKLER LİF MODELİN YAPILIŞISevgili örgü sevenler yine çok güzel bir fırfırlı lif modeli tam detay olarak anlatan video paylaştım.

Çok istek alan fırfır çalışmasını diğer lif modellere de uygulayabilirsiniz değişik ve kolay bir çalışma fakat görselde her modeli farklı kılan fırfır yapılışını video izleyerek sizlerde çalışabilirsiniz .

Her ne kadar sizlere tarif belirtsem de görsellere bakıp ve el çalışmasını takip ederek çalışmak daha kolay çalışmanıza vesile olur diye düşünüyorum ve yine yapmaktan zorlandığınız bir nokta olursa tabi kide sizlere yardımcı olacağım onun için burada olduğumu unutmayın.

Değişik modellerden isterseniz ve yapılışında fark yaratmak için sayfamı lif bölümüne bakarak  bulabilirsiniz çok güzel ve değişik örnekleri paylaştığımı düşünerek sizlerden de yorumlarınızı beklerim.

Bize bu güzel lif modelini suzan hanım hazırladı ve ben de sizlere paylaştım buradan suzan hanıma teşekkürlerimi iletirim.

Evet arkadaşlar fırfır yapılışı için video anlatımını izleyerek kolay çalışmaya ne dersiniz gelin beraber video anlatımını izleyelim iyi seyirler.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.