LALELER BAHÇESİ KARE LİF MODELİN DETAYLI ANLATIMISevgili örgü sevenler yine çok güzel yeni tasarım lale bahçesi kare lif modelini sizlere paylaştım .

Renkleri ile harika bir uyumlu lif modeli umarım sizlerde benim kadar beğenecek ve yapacaksınız çok güzel anlatımlı video sizlere paylaştım izleyerek sizlerde yapılışında kolay olacağını düşünüyorum.

Her zaman renkler için yorumlarda belirtirim bazı renklerin uyumu modelin gösterişli olmasını sağlar işte bu güzel lif modelde olduğu gibi hem çalışması hemde renklerin uyumu dikkat çeker.

Düğün dernek derken çeyizlerde olmasa olmaz lif modelin yapılışında bu güzel modeli yapabilirsiniz çeyiz sandıklarda köz kamaştıracak olan bir lif modeli olduğunu düşünerek fikrimi söylemek istedim.

Bize bu güzel modeli hazırlayan ve tasarlayan suzan hanıma buradan çok teşekkür ederim.

yapılış anlatımını izleyerek sizlerde keyifle örecek siniz  umarım.

Evet arkadaşlar evde kal Türkiye,m derken yeni tasarımlar yeni modeller sizlere paylaşarak bir nebze olsun sizlerde bu güzel modelleri yapmanıza vesile olayım dedim.

Değişik örnek olsun yeni tasarımlardan fikir edinmek isterseniz yine sayfamı ziyaret ederek bir çok modellerden fikir edinebilirsiniz.

Evde kalarak el işi sizlere terapi olacak olan modellerden yapmanızı öneririm yeni öğrenenler için de güzel modeller var kanalımda ve sayfamda bakarak öğrenebilirsiniz.

Günümüzde artık yapamam değil bilmiyorum değil video anlatımlar ile çok kolayca öğrenerek yapacaksınız.

Bu güzel lale bahçesi lif modelin daha sonuna gelerek tarif olarak video anlatımını izlemenizi öneririm şimdi bu güzel lale bahçesi lif çalışması olan video izlemeye  ne dersiniz iyi seyirler.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.