BALIK PULLU ÖRGÜ BAŞLAMA TEKNİK ANLATIMLI VİDEO ORGUTARİFLERİorgutarifleri

Sevgili örgü sevenler yeni ve çok güzel bağlamalı örgü modeli olan örgü Balık pullu örgü başlama tekniği yapılış detayı hazırladım.

Başlama tekniği her zaman değişik olsun istenir işte sizlere değişik örgü başlama tekniği buna benzer bir çok örgü modeli var fakat bu modelin yapılış tekniği farklı ve hemde çok kolay.

İki şiş ile örgü nasıl başlanır sorunuza gelince yapılış anlatımı olan video paylaştım sonuna kadar izleyerek sizlerde bu kolay tekniği öğrenebilirsiniz.

ÖRGÜ BALIK PULLU ÖRGÜ BAŞLAMA TEKNİĞİ

Tarif olarak 1 ters 1 düz örgü ile lastik çalışmasını yapıyorum fakat küçük bir detay var izleyerek daha kolay çalışacaksınız.

Yapılışında ilmek çekerek bir küçük detayla kolay çalışma olmasını sağlar ben örgüde hep en kolay çalışma tekniklerden sizlere bahsetmek isterim ve onun için burada olduğumu unutmayın.

Yine bu balık pullu örgü başlama tekniği yapamaz olursanız yorumlardan beni haberdar edebilirsiniz ve yardımcı olurum.

   İSTEDİĞİN RENK KULLANABİLİRSİNİZ 

Yapılış tekniği farklı ve kolay çalışma.

BALIK PULLU BAŞLAMA TEKNİĞİ
ÖRGÜ BALIK PULLU BAŞLAMA TEKNİĞİ

Evet arkadaşlar bu güzel başlama teknikten sonra ki model kurulumu için takip ederseniz ilk sizler göreceksiniz takipte kalın ki modeli kurulumunu görün.

Bu modeller gibi modellere bakıp fikir edinmek isterseniz kanalım olan orgutarifleri ziyaret etmeniz yeterli olacaktır açıklamalar en kolay çalışma teknikler ile yaptım.

Sevgili örgü sevenler yine bu güzel başlama tekniği olan balık pulu modelin sonuna geldik ve sizlere yapılış anlatımlı video izlemenizi öneririm iyi seyirler. ziyaret etmeniz yeterli olacaktır açıklamalar en kolay çalışma teknikler ile yaptım.

BAŞLAMA TEKNİĞİ ANLATIMLI VİDEO

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.