TELEFONU ELİNDE TUTMAK ZOR GELİRSE ÇANTASINI ÖR RAHAT ET YAPILIŞ VİDEOtelefon çantası yapılışı
telefon çantası yapılışı

Sevgili örgü sevenler bugün sizlere çok rahat edeceğiniz telefon çantası olarak örgü modeli mi Sizlere hazırladım.

Yapılışı çok kolay kullanışlı bir model olduğunu düşünerek Sizlerin de Bu fikre sahip olmanızı istedim.

Pazarda markette gezmek de yaz Akşamları sahilde gezerken elimizde tuttuğumuz telefonlarımızın daha rahat kullanmamız için örgü tığ işi olarak sizlere telefon çantasını örüp paylaşıyorum.

TIĞ İŞİ TELEFON ÇANTASI MODELİ
TIĞ İŞİ TELEFON ÇANTASI MODELİ

Görselde gördüğünüz gibi Bu güzel modelimi Umarım Sizler de beğeneceksin.

Sahilde gezerken telefonunuzu elinizin terletmemesi ve değişik görseli olarak kıyafetinize uyumlu renkli örüp Sizler de çok rahat kullanacağınızı düşünüyorum.

Artık iplerini de değerlendirmiş olursunuz hemde güzel bir çalışma ile stres atarsınız .

Evet arkadaşlar kendimce tasarladım ve kendim Markete gittiğimde hem telefon hem para çantası elimde tutarak daha zorlandığımı düşünüp böyle bir uygulamayı tasarlayıp sizlere de yeni Fikir olsun istedim.

İsterseniz minik bir çanta yapabilirsiniz isterseniz benim yaptığım gibi bir telefonluk yapabilirsiniz veya Biraz daha büyük yaparak çocuklarınıza çanta olarak kullanabilirsiniz.

 

Aksesuar olarak üzerine İşlediğim elma desenine Siz daha farklı süslemeler yapabilirsiniz değişik etrafına Oya yapabilirsiniz ben fıstık çalışması yaparak kapattım Sizler istediğiniz gibi üzerinde değişiklik yaparak değişik modelde edebilirsiniz.

Rengarenk artan ipleri nizi kullanarak yapabilirsiniz yazın renkli canlı hareketli olsun isterseniz her rengi kullanıp bu örgü telefon çantasını Sizler de elde edebilirsiniz .

Telefon çanta yapılış tarifi.

ÖRGÜ TELEFON ÇANTASI
ÖRGÜ TELEFON ÇANTASI

Tarih olarak sizleri en anlatımlı en doğru yolun video anlatımını izlemenizi öneririm Çünkü görsele bakarak çalışmanız en mantıklısı olacaktır.

Tığ işi olarak normal Trabzon çalışılmış bir model olduğu için üzerinde değişik model olmadığını düşünerek sizlere yapılışı anlatan ve detayları kullanım şekilleri anlatan videoyu izlemenizi tavsiye ederim.

Bu güzel modeli tasarımı bana ait olan çanta telefonluk modelinin anlatımı nasıl ona gelerek sizlere video izlemeye davet ediyorum İyi seyirler

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.